Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Domy seniora i domy opieki

Bio4Fresh w domach seniora i domach opieki
Bio4Fresh doskonale nadaje się do wykorzystania w domach seniora i domach opieki, ponieważ jest bezzapachowy, nie zawiera żadnych składników chemicznych i ma działanie prozdrowotne.

  • pokoje i apartamenty: usuwa zapach stęchlizny, nieświeżości, perfum i inne nieprzyjemne zapachy, utrzymuje świeżość i czystość powietrza, zmniejsza ilość alergenów, zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów oraz reguluje poziom wilgotności
  • łazienki, toalety i pralnie: usuwa zapach brudnej bielizny, uryny i inne nieprzyjemne zapachy, wiąże nadmierną wilgoć i hamuje rozwój bakterii i grzybów
  • pomieszczenia do składowania śmieci i odpadków: usuwa nieprzyjemne zapachy śmieci, odpadków i materiałów sanitarnych
 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: