Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Firmy transportowe

Bio4Fresh w firmach transportowych
Bio4Fresh, dzięki swojej skuteczności, efektywności i bardzo prostemu, wygodnemu sposobowi użycia, jest wspaniałym rozwiązaniem dla firm transportowych. Można go stosować w taksówkach, samochodach i vanach z wypożyczalni samochodowych, ciężarówkach, busach i autobusach oraz tramwajach i pociągach, ponieważ wszędzie tam Bio4Fresh usuwa zapach dymu tytoniowego, perfum, stęchlizny, potu i inne nieprzyjemne zapachy, a jednocześnie zapewnia czystość i świeżość powietrza, zmniejsza ilość alergenów, zwiększa ilość dobroczynnych jonów ujemnych oraz reguluje poziom wilgotności otoczenia.

 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: