Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Jak to działa?

Efekt magnesu
Większość zapachów oraz cząsteczki kurzu i alergenów są naładowane dodatnio. Minerały Bio4Fresh z kolei mają ładunek ujemny i dzięki temu jak magnes przyciągają do siebie cząsteczki zapachów, wilgoci i alergenów i jak gąbka wchłaniają do swoich kanalików i porów. Potrafią one w ten sposób wchłonąć aż do 65% swojej własnej wagi cząsteczek zapachów, wilgoci i innych mokrych substancji.

Naturalnie inteligentny
Bio4Fresh współdziała z otoczeniem w sposób inteligentny i wzajemny, ponieważ potrafi cały czas utrzymać poziom 45% wilgotności względnej. Jest to bardzo ważne, ponieważ w przypadku, gdyby minerały wchłaniały wilgoć całkowicie, powodowałoby to np. w lodówce - zepsucie się przechowywanej w niej żywności lub przy użyciu do obuwia - przesuszenie skóry naszych butów.

Bio4Fresh – pożegnaj na zawsze nieprzyjemne zapachy
Dzięki Bio4Fresh nieprzyjemne zapachy w Twoim domu przejdą do przeszłości. Bio4Fresh bowiem usuwa  nieprzyjemne zapachy i jednocześnie utrzymuje optymalny poziom wilgotności, gdziekolwiek jest używany. Pochłania on zapachy pochodzące z gotowania, śmieci i odpadków, dymu papierosowego, potu, zapachy odzwierzęce, farb i lakierów, uryny, formaldehydu, ścieków i kanalizacji i wiele innych niechcianych zapaszków w domu i poza domem.

Działa gdzie tylko chcesz i kiedy tylko chcesz
Bio4Fresh można używać w całym domu: w kuchni, toalecie, łazience, salonie, sypialni, pokoju dziecięcym, pralni, spiżarni, w garderobach i szafach, w pojemnikach na śmieci i odpadki, a także w samochodach, przyczepach, domkach letniskowych i na łodziach.

Bio4Fresh można też zabierać ze sobą do biura, gdzie rozprawi się z biurowymi nieprzyjemnymi zapachami, zanieczyszczeniami i alergenami, w tym szkodliwymi chemikaliami z drukarek i tonerów. Będzie też doskonałym towarzyszem podróży, ponieważ można używać go w swoim pokoju w hotelu, w wynajętym samochodzie i przewozić w walizce w swoich butach.

Szybki i prosty w użyciu

  • Bio4Fresh jest naprawdę prosty w użyciu. Trzeba tylko wyjąć go z folii ochronnej i powiesić lub położyć saszetkę jak najbliżej źródła nieprzyjemnego zapachu i, jeśli to możliwe, w pozycji umożliwiającej wokół niej naturalną cyrkulację powietrza.
  • Saszetka rozpoczyna pochłanianie zapachów od razu i działa do 3 miesięcy. Dla utrzymania najlepszej skuteczności pochłaniania zapachów zaleca się raz w tygodniu wstrząsnąć saszetką.
  • Generalnie należy stosować jedną saszetkę Bio4Fresh na do 15 m2 powierzchni. Jeśli jednak pomieszczenie jest większe lub zapachy są intensywne, zaleca się jednoczesne użycie dodatkowych saszetek. Więcej informacji na temat ilości i sposobu rozmieszczania saszetek Bio4Fresh w różnych miejscach znajduje się TUTAJ.
  • Po wykorzystaniu saszetki jej zawartość należy wysypać do pojemnika na odpadki organiczne lub wysypać ją do kompostownika, ponieważ wzbogaca i przyspiesza kompostowanie. Samą pustą saszetkę należy wyrzucić do pojemnika na plastiki przeznaczone do recyklingu.
 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: