Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Jak zacząć używać Bio4Fresh?

Bio4Fresh jest praktyczny i bardzo prosty w użyciu. Jak tylko wyjmie się go z folii ochronnej opakowania, saszetka staje się aktywna i jak gąbka rozpoczyna pochłanianie zapachów oraz wilgoci.

Dla uzyskania maksymalnej efektywnosci saszetkę należy umieścić jak najbliżej źródła zapachu i w pozycji umożliwiającej wokół niej naturalną cyrkulację powietrza.

Dla utrzymania jak najlepszych rezultatów pracy Bio4Fresh zaleca się raz na tydzień wstrząsnąć saszetką. W ten sposób będzie ona działać do 3 miesięcy, w zależności od intensywności zapachów, ilości wilgoci oraz wielkości pomieszczenia. Normalnie jedna saszetka powinna wystarczyć dla pomieszczenia o powierzchni do 15m2.

Bio4Fresh jest produktem prawdziwie wielozadaniowym i może być stosowany praktycznie wszędzie w domu i poza domem

 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: