Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Przedszkola i żłobki

Bio4Fresh w przedszkolach i żłobkach
Bio4Fresh wspaniale nadaje się do zastosowania w przedszkolach i żłobkach, ponieważ jest w 100% naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych, jest bezzapachowy i ma działanie prozdrowotne – zapewnia czystość powietrza, zmniejsza ilość alergenów i zwiększa ilość dobroczynnych jonów ujemnych w powietrzu. Te czynniki czynią go idealnym rozwiązaniem do zapewnienia czystego i zdrowego otoczenia wokół dzieci.

  • sale zabaw i pokoje opieki: utrzymuje świeżość i czystość powietrza, zmniejsza ilość alergenów, hamuje rozwój bakterii i grzybów, reguluje poziom wilgotności i zwiększa ilość dobroczynnych jonów ujemnych w powietrzu
  • łazienki, toalety i pralnie: usuwa zapach brudnej bielizny, uryny i inne nieprzyjemne zapachy, wiąże nadmierną wilgoć i hamuje rozwój bakterii i grzybów
  • pomieszczenia do składowania śmieci i odpadków: usuwa nieprzyjemne zapachy śmieci, odpadków i materiałów sanitarnych
 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: