Bio4Fresh Bio4Fresh naturalny oczyszczacz powietrza

Wpływ na zdrowie

Bez chemii i bez zapachu
Większość odświeżaczy powietrza i deodoryzatorów zawiera substancje chemiczne. Bio4Fresh jest całkowicie naturalny, nie zawiera żadnych składników chemicznych i jest produktem bezzapachowym i dlatego nie maskuje nieprzyjemnych zapachów innymi, tylko usuwa je.

Doskonały dla dzieci i osób z alergiami
Dzięki swojej bezzapachowemu i naturalnemu pochodzeniu Bio4Fresh jest całkowicie nieszkodliwy, nietoskyczny i bezpieczny dla wszystkich, ponieważ nie emituje żadnych substancji chemicznych do otoczenia i środowiska. Można gobezpiecznie stosować wokół dzieci; jest też bardzo polecany dla osób szczególnie wrażliwych, dotkniętych różnymi alergiami lub innymi podobnymi problemami.

Bez bakterii i grzybów
Bio4Fresh nie tylko eliminuje nieprzyjemne zapachy, ale reguluje też poziom wilgotności powietrza, hamuje rozwój bakterii i grzybów.

Jonizacja powietrza
Bio4Fresh zwiększa w swoim otoczeniu ilość dobroczynnych i przyjaznych dla zdrowia jonów ujemnych. Pełnią one m. in. rolę przeciwulteniaczy, które wiążą w naszych organizmach np. utlenione rodniki powstałe w wyniku przemiany materii i mogą przyczyniać się do mutowania DNA komórek, powstawania nowotworów i starzenia się.

 

O firmie

Bio4Fresh pochodzi ze Słowenii. Został opracowany przez firmę zajmującą się opracowywaniem naturalnych i ekologicznych produktów oraz innowacyjnych rozwiązań związanych z oczyszczaniem wody i powietrza.

Naturalny oczyszczacz powietrza Bio4Fresh jest produktem ekologicznym, opracowanym na bazie nanotechnologii i wpisanym na listę 40 najlepszych innowacji w Słowenii (2008) oraz zdobywcą nagród za innowacyjność na targach w Genewie (Szwajcaria), Celje (Słowenia) oraz Norymberdze (Niemcy).

Zapraszamy do naturalnie czystego świata z Bio4Fresh!

Facebook

Wyłączny dystrybutor Bio4Fresh w Polsce: